7
space  
 
     
space | Hoofdklasse
| Zaaldiensten space | Uitslagen
space | Weetjes en Regels
fb
fb
| Info | Info
| 1e Klasse | Wedstrijdagenda | Programma | Formulieren    
| 2e Klasse | Kan uw team niet spelen?   | Sponsoring    
| 3e Klasse | Statistieken goals   | Bestuur    
  | Statistieken gele kaarten   | Colofon (pdf)    
 
 

 

Beker 2018-2019

Winnaar:
Draaijer schilders (H)

2e:
Galacticos (H)

3e:
Adam & Partners (1)

Finale (3 mei 2019)
  Team thuis Team uit Uitslag
  Galacticos (H) Draaijer schilders (H) 1 - 6

Strijd om de 3e plaats (3 mei 2019)
  Team thuis Team uit Uitslag
  FC Titanium (3) Adam & Partners (1) 0 - 7


Uitslagen Halve finale
  Team thuis Team uit Uitslag
  Draaijer schilders (H) Adam & Partners (1) 4 - 2
  Galacticos (H) FC Titanium (3) 10 - 4


Uitslagen Kwartfinale
# Team thuis Team uit Uitslag
25 Afterbeat (2) Draaijer schilders (H) 1 - 9
26 Galacticos (H) SWO Veendam (H) 12 - 4
27 Adam & Partners (1) Pink Panthers (1) 11 - 2
28 Buurke bestratingen (2) FC Titanium (3) 2 - 4


Uitslagen 8e Finale
# Team thuis Team uit Uitslag
17 Galacticos (H) Riklis Karto (H) 5 - 0
18 Draaijer schilders (H) Beste Hypotheek (1) 11 - 1
19 SWO Veendam (H) Smit Facility(1) 7 - 0
20 Kruit & Kramer (1) Adam & Partners (1) 2 - 6
21 Slagerij Karel Nieland (2) Buurke bestratingen* (2) 5 - 5
22 Pink Panthers (1) Essity Operations (2) 5 - 3
23 Faber & Faber (3) FC Titanium (3) 2 - 5
24 v/d Laan verzekeringen (3) Afterbeat (2) 6 - 7
*Wint na strafschoppen.


Uitslagen 1e Ronde
# Team thuis Team uit Uitslagen
01 Galacticos (H) MF Shipping (H) 5 - 0   5 - 0
02 Draaijer schilders (H) Freko Kozijnen (H) 4 - 1   6 - 5
03 Prins Elektrotechniek (H) SWO Veendam (H) 1 - 11   2 - 5
04 Riklis Karto (H) JS-Viro (H) 5 - 2   4 - 4
05 Beste Hypotheek (1) Autobedr. Smid Meeden (1) 5 - 3   3 - 4
06 Smit Facility (1) Yong Classics (1) 4 - 2   11 - 4
07 Kruit & Kramer (1) DWS/ vd Kooi (2) 4 - 3   5 - 4
08 Slagerij Karel Nieland* (2) Struners United (2) 4 - 5   6 - 5
09 Statusbar (2) Pink Panthers (1) 4 - 8   4 - 6
10 Afterbeat (2) Adam & Partners (1) 2 - 7   1 - 4
11 Veendam Fanatics (2) Buurke bestratingen (2) 0 - 5   0 - 5
12 GHV/Vastgoed Partner (3) Essity Operations (2) 3 - 4   3 - 9
13 Avebe (3) Faber & Faber (3) 0 - 2   3 - 5
14 VenZ Team (3) v/d Laan verzekeringen (3) 2 - 9   2 - 5
15 FC Titanium (3) CGKV de Kandelaar (3) 9 - 2   2 - 5
16 VenZ Team (3) Afterbeat (2) 2 - 5        
*Door naar volgende ronde, vanwege meer 'uitdoelpunten'.





 
   
   
   
   
   
   
   

 
 
     
space | Hoofdklasse
| Zaaldiensten space | Uitslagen
space | Weetjes en Regels
fb
fb
| Info | Info
| 1e Klasse | Wedstrijdagenda | Programma | Formulieren    
| 2e Klasse | Kan uw team niet spelen?   | Sponsoring    
| 3e Klasse | Statistieken goals   | Bestuur    
  | Statistieken gele kaarten   | Colofon (pdf)    
 


foot2